בניית תוכנה לעסק

כמעט בכל תעשייה, העובדים נהנים יותר מעבודתם כאשר יש אלמנט של התאמה אישית במוצר או בשירות. כאשר אנחנו מדברים על טכנולוגיית המידע, הסנטימנט הזה אינו שונה כלל ועל מנת לענות על הצורך הזה, רבים מהעסקים בוחרים בפיתוח תוכנה בהתאמה אישית. בניית תוכנה לעסק

מאפשרת לעסק להיות יעיל וגמיש ומותאם טוב יותר לצרכים הספציפיים. בניית תוכנה ייחודית תשפיע לטובה על העסק בטווח הארוך. למרות העלויות הראשוניות הגבוהות יחסית, פיתוח תוכנה בהתאמה אישית הוא השקעה לטווח ארוך שכמעט תמיד משתלמת בסופו של דבר.

מהן הסיבות לבניית תוכנה ייחודית לעסק שלכם?

  • פתרון ממוקד – כנראה שהסיבה החשובה ביותר להשקיע בפיתוח תוכנה בהתאמה אישית היא לפתח מוצר שיענה על הצרכים המדויקים שלכם. עסקים רבים בוחרים באפשרות של תוכנת מדף רק כדי להבין לאחר זמן לא רב שהתוכנה אינה ממש מתאימה להם. כל עסק הינו ייחודי וקשה מאוד למצוא פתרון אחד שמתאים לכולם בכל הקשור לתוכנה. הבחירה לעבוד עם מוצרים מותאמים לא רק נותנת לעסק לצמוח, אלא זה זאת הצהרת כוונות לרצינות החברה ומגביר באופן משמעותי את הצלחתה העתידית של החברה.
  • הדרגתיות והתפתחות – ככל שהעסק שלך הולך וגדל, כך גם הצרכים שלכם גדלים. רכישת פתרון תוכנה מדף תהפוך לבעיה ברגע שהיא לא תוכל יותר לתמוך בעסק שלך או שתהיה יקרה מדי לרישיון. פתרונות מדף עשויים להתאים יותר לחברות קטנות בשלב הראשוני במחזור העסקים. כאשר הפעילות עדיין לא יציבה, ההתמקדות היא בהפיכת החברה לבת קיימא. פיתוח פתרון שמסוגל לגדול ולהרחיב את התהליכים העסקיים שלך הוא בחירה נבונה. אתם לא רוצים שיכולת הצמיחה של העסק תהיה מוגבלת רק בגלל יכולות של תוכנה. אם אתה יכולים להרשות לעצמכם להשקיע בתוכנה ייעודית, מומלץ לפנות לאפיק הזה – מפני שבסופו של דבר זה מחזיר את ההשקעה והרבה יותר מכך.

גם אם יש לך צוות פיתוח פנימי, כדאי מאוד שלמפתחים שלכם תהיה המומחיות הדרושה על מנת  לפתח תוכנה מותאמת אישית מורכבת. אם לא, אתם עלולים לסכן את שלמות המוצר והעסק שלכם. תמיד מומלץ להיעזר במומחים בתחומים אחרים (מתכנת אנדרואיד, מתכנת אייפון, מומחה בשירותי ענן וכו’), מפתחים מומחים לנושא מסוים יכולים לתת לכם פתרונות מהירים ומדויקים ולחסוך לכם כסף וזמן יקר מאוד.

כיום, עסקים רבים עושים את המעבר מתוכנות מדף לתוכנות מותאמות אישית בעזרת חברת פיתוח תוכנה. הצוות של חברת IQDESK סייע לעשרות עסקים לפתח תוכנה בהתאמה אישית העונה על הצרכים והדרישות הספציפיות שלהם. חברת IQDESK מפתחת אפליקציות מובייל, אתרים ותוכנות מותאמות אישית לחברות המובילות במשק ולעסקים קטנים בתחומים שונים ומגוונים, אנו שמים דגש על ליווי אישי של הלקוחות מתחילת התהליך וגם לאחר סיומו. התהליך מותאם אישית לכל לקוח לפי צרכיו בדייקנות מקצועיות והקשבה.

אם ברצונכם לשמוע עוד על מפתח אפליקציות לתוכנות עבור בית העסק שלכם, נשמח אם תתקשרו אלינו בטלפון: 09-7464643 או צרו איתנו קשר כאן.