חברות פיתוח תוכנה בישראל

בעשורים האחרונים ישראל הפכה למעצמת הייטק וגורמים רבים מחו”ל בוחרים בארצנו כבסיס פיתוח שלהם. כפועל יוצא מכך יש הרבה חברות פיתוח תוכנה בישראל המציעות מגוון שירותים לקהל המקומי והעולמי. מתוך מבחר זה יש לדעת כיצד לבחור חברות פיתוח תוכנה מתאימות לצורכי העסק שלכם.

 

בית פיתוח תוכנה

בכדי לבחור חברה לפיתוח תוכנה המתאימה לצרכי העסק יש מספר פרמטרים בסיסיים שחשוב לקחת בחשבון:

  • חברה מומלצת- בתור התחלה, כמו בהרבה תחומים אחרים יש לחפש אחר בית פיתוח תוכנה מוכר ומומלץ. את ההמלצות לחברות פיתוח תוכנה ניתן למצוא באתרים, פורומים, רשתות חברתיות רלוונטיות בתחום או מקולגות שעבדו עם חברה מומלצת. יחד עם זאת יש לשים לב כי החברה מומלצת אכן מספקת את סוג השירותים שהעסק שלכם מחפש.
  • ניסיון- בתחום פיתוח תוכנות יש חשיבות רבה לניסיון של חברת הפיתוח, המספק לה כלים להתמודד עם מצבים ואתגרים שונים ולפתח תוכנות בהתאמה אישית מלאה ולהעניק שירות ברמת מקצוענות גבוהה ביותר.
  • לקוחות- מקצועיותה של חברת פיתוח והיותה מומלצת ומנוסה, ניכרים גם בלקוחות שהיא עבדה או עובדת מולם. לכן כדאי לבחון מי הם לקוחותיה של החברה ואילו פרויקטים היא סיפקה להם, ובאם הם פועלים בתחומים של העסק שלכם. ניתן גם לפנות ללקוחות של החברה ולבקש מהם חוות דעת על השירות שהם קבלו ממנה.
  • השוואת מחירים- גם המחיר המבוקש עבור עבודות פיתוח מהווה פקטור משמעותי בבחירת חברות לפיתוח תוכנה בישראל. לכן כדאי לבצע השוואת מחירים בין חברות פיתוח מומלצות, וכן לבחון את הפרטים בהתאם לפרמטרים רלוונטיים עבור צורכי הפיתוח שלכם כמו סוג מוצר, פיצ’רים מבוקשים, דחיפות הפרויקט וכדומה. בנוסף, במידה וקבלתם הצעת מחיר זולה במיוחד יש להתייחס אליה בחשדנות ולבדוק שאכן מאחורי הצעה זו עומדת חברה מנוסה, רצינית ומקצועית.

חברות פיתוח תוכנה בישראל

חברת פיתוח תוכנה מומלצת

אם אתם מבקשים המלצה עבור חברת פיתוח תוכנה ואפליקציות מקצועית בישראל, כדאי שתכירו את IQDESK המספקת שירותי פיתוח תוכנה, אפליקציות ובניית אתרים לעסקים בכל קנה מידה, גדולים וקטנים.

מדובר בחברה מנוסה ומקצועית שיש מאחוריה שורה מרשימה של פרויקטים ולקוחות מובילים מענפים שונים במשק. זוהי חברה חדשנית הבוחנת כל הזמן פתרונות פיתוח מתקדמים בעולם, השואפת לפתח תוכנות בהתאמה אישית עם כמה שיותר יכולת לעבד מידע בכמה שפחות זמן, ועם חשיבה הרואה את צרכי העסק בעתיד ומספקת לו רמת גמישות גבוהה של אפשרויות תכנות ופיתוח עתידיות. בין היתר, שירותי החברה כוללים פיתוח אפליקציות הייבריד או נייטיב, פיתוח אתרי מסחר ותדמית עם מג’נטו או וורדפרס, שירותי UI/UX, ביצוע בדיקות QA ומתן ייעוץ טכנולוגי.

החשיבה של צוות החברה יוצאת ממסגרת המקובל ובוחנת כל עבודת פיתוח באופן יצירתי ומקורי, על הצד היעיל והטוב ביותר, כך שיבדל אותה ממתחים ויגרום לה לבלוט בתחום בו היא מיושמת. מעבר לכך, ב- QDESK מקדישים תשומת לב רבה לכל לקוח הזוכה ליחס קשוב ואדיב, עם זמינות גבוהה ומענה מקצועי לכל צורך ובעיה.

לשירותי פיתוח תוכנה

לשירותי פיתוח תוכנה מחברה מקצועית, מנוסה ומומלצת, ולקבלת הצעת מחיר, מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם IQDESK בטלפון 09-7464643.