פיתוח אפליקציה בזול

מעוניינים לפתח אפליקציה במחיר סביר? עם חברת IQDESK הוותיקה והמוערכת תזכו בשירותי פיתוח אפליקציות מתקדמים בהתאמה אישית ועבור מחירים משתלמים במיוחד.  בחברה מפתחים אפליקציות מקוריות לאנדרואיד ואייפון עם אפיון טכני מלא, בטכנולוגיית הייבריד ונייטיב ועם ליווי לכל אורך ההליך עד שליחה לחנויות. חשוב לדעת כי אנו מציעים עבור בניית אפליקציות מחיר המשתנה בהתאם למאפיינים ייחודיים של כל פרויקט.

 

פחות יקר ממה שחשבתם

רבים חולמים על פיתוח של אפליקציה לחברה אך חוששים כי מדובר בהוצאה הרבה יותר גבוהה מיכולתם. במקרים רבים החשש אינו מוצדק ובימינו בזכות התפתחות התחום וחדירה של טכנולוגיות חדישות, מחיר הפיתוח של אפליקציות הרבה יותר זול ממה שהיה גם לפני שלוש שנים.

כך למשל, טכנולוגיות היברידיות מקצרות באופן משמעותי הליכי פיתוח של אפליקציות וכך מוזילות את עלותם. בנוסף, התחרות העזה בתחום הובילה להוזלת מחירים בענף בשיעור של כעשרים אחוזים. לכן מומלץ טרם תחילת הליך הפיתוח להשוות מחירים בין מספר חברות מומלצות בתחום ולבחור בהצעה הכדאית ביותר עבורכם.

פיתוח אפליקציה

מה משפיע על מחיר פיתוח אפליקציה

אנו מציעים ללקוחותינו מחיר משתלם במיוחד עבור פיתוח אפליקציה. יחד עם זאת, מחיר זה אינו אחיד והוא מתפרס על פני טווח רחב בהיותו מושפע ממספר גורמים. העיקריים שבהם הינם:

  • פיצ’רים מבוקשים- הפיצ’רים המבוקשים באפליקציה משפיעים באופן ישיר על עלותה. פיצ’רים אלו יכולים להיות למשל צ’אטים, מיקום, סליקת ותשלום אשראי, מאגרי נתונים ועוד.
  • עיצוב וחוויית משתמש- במידה ויש צורך בעיצוב גרפי לאפליקציה ועיצוב חוויית משתמש המחיר הסופי יעלה.
  • מערכות הפעלה- ככול שהאפליקציה נדרשת להתאים ליותר מערכות הפעלה, בין אם לאייפון, אנדרואיד, התאמה לטאבלט וכדומה, כך מחירה יעלה בהתאם.
  • שעות עבודה- עלות פיתוח אפליקציות נקבעת בהתאם לשעות עבודה משוערות העומדות בדרך ככל על לא פחות משלוש מאות שעות.

חברת פיתוח מומלצת

חברתנו הפכה לשם דבר בתחום פיתוח אפליקציות והינה מבוקשת על ידי גורמים מובילים במשק. זאת לא רק בגלל מחירים זולים המתחילים בשמונת אלפים ₪, אלא גם לאור רמת מקצועית ורמת שירות חסרת פשרות.

רמה גבוהה זו באה לידי ביטוי ביישום פיתוחים וטכנולוגיות חדישים ביותר, מתוך רצון לספק אפליקציה עם כמה שיותר מידע בכמה שפחות זמן, וזאת לצד גמישות מרבית לביצוע שינויים ותוספות בעתיד. כמו כן אנו מתייחסים באופן מקורי וייחודי לפיתוח של אפליקציות, כך שיבדילו את לקוחותינו ממתחרים ויגרמו להם לבלוט בשוק בו הם פועלים.

כל זאת מסופק עם פיתוח מקצועי חסר פשרות של אפליקציות, בהתאמה אישית מלאה לכל לקוח ועם מערך שירות יעיל , זמין ואדיב המלווה את הלקוח לכל אורך הליך הפיתוח עד לשליחה לחנויות.

לשירותי פיתוח אפליקציה

לשירות פיתוח אפליקציות מקצועי ומשתלם ולקבלת הצעת מחיר, קביעת פגישה ולעוד מידע בתחום, השאירו פרטיכם באתר של חברתנו או צרו קשר עם IQDESK בטלפון 09-7464643.