פיתוח אפליקציות לאייפון

מבקשים מפתח אפליקציות לאייפון? כדאי שתכירו את חברת IQDESK הוותיקה והמוערכת, המציגה יכולת מרשימות עבור פיתוח אפליקציות לאייפון ואנדרואיד לכל צורך ובכל רמת מורכבות. זאת עם אפיון טכני מלא, חשיבה יצירתית ומענה שלם לצרכי עיצוב וחוויית משתמש, לצד שירות אישי וקשוב המלווה את הלקוח לכל אורך שלבי הפיתוח, משלב רעיון ועד שליחה לחנויות.

 

היתרונות של לבנות אפליקציה לאייפון עם מפתח

מי שיש לו רקע בתכנות יכול למצוא עצמו מתלבט אם לבנות אפליקציה לאייפון לבד או להיעזר בשירותי מפתח מקצועי ומנוסה. התשובה לשאלה זו נוטה בוודאות לכיוון המקצועי. נכון שאם יש לכם ידע בתכנות תוכלו להבין איך בונים אפליקציה, אולם חשוב לזכור שמדובר בענף בפני עצמו והיכולת לשלוט בו אינה עניין של מה בכך. נדרש ידע רב ועדכני והרבה ניסיון מעשי, בנוסף לשעות הרבות שיש להשקיע בפרויקט שכזה.

כמו כן, הידע והניסיון של מפתח מקצועי יאפשרו בחינה מדוקדקת של הרעיון, בחירה נכונה של טכנולוגיות לפיתוחו, תכנון אפליקציה מהירה וברורה, ועיצוב האפליקציה וחוויית המשתמש. בנוסף, חברת פיתוח מקצועית גם תסייע בשליחת האפליקציה לחנויות על כל הכרוך בהליך זה.

פיתוח אפליקציות לאייפון

אייפון או אנדרואיד?

אחת השאלות הבסיסיות שעולות בעת פיתוח אפליקציה היא אם כדאי לפתחה לאייפון או שמא עדיף לפתח אותה לאנדרואיד, או אולי עדיף לפתח את האפליקציה עבור שתי מערכות ההפעלה.

התשובה לשאלות אלו נקבעת לפי מספר פרמטרים. למשל יש לבחון אם קהל היעד יותר משתמש במכשירי אייפון או אנדרואיד, או במקרים מסוימים כשרוצים לפנות לקהל יעד כמה שיותר רחב יש לשקול פיתוח אפליקציות לאייפון ואנדרואיד.

מעבר לכך  לכל מערכת הפעלה יש יתרונות וחסרונות משלה, למשל:

  • פיתוח אפליקציה לאייפון – מערכת ההפעלה של אייפון ידועה ברמה גבוהה של אבטחה לצד היותה מהירה ונוחה לשימוש. כמו כן, מכיוון שבהשוואה לאנדרואיד לאייפון יש מספר יחסית מוגבל של מכשירים, יותר מהיר ופשוט לעצב אפליקציות לגדלים שונים של מסך. מנגד, מדובר במערכת הפעלה סגורה ונוקשה ויחסית לאנדרואיד מוגבלת באפשרויות שלה.
  • פיתוח אפליקציה לאנדרואיד- בחירה במערכת ההפעלה אנדרואיד חשופה לשוק גדול יותר של משתמשים מאשר אייפון, לצד היותה מערכת עם קוד פתוח, עם רמה גבוהה של נגישות לפיתוח וגמישות גבוהה לביצוע תוספות ושינויים באפליקציה. מנגד, התאמה למספר רב של מכשירי אנדרואיד יכולה להפוך את מלאכת התכנות ליותר מורכבת, וכך גם ריבוי האופציות.

לפיתוח אפליקציות לאייפון

לפיתוח אפליקציות לאייפון על ידי חברה מקצועית ומנוסה, ולקבלת הצעת מחיר כדאית, קביעת פגישה ולעוד מידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם IQDESK בטלפון 09-7464643.