פיתוח תוכנה בהתאמה אישית

בשוק התוכנות העולמי קיימות מאות מיליוני תוכנות שונות המשרתות אלפי תחומים שונים, אך למרות כל השפע העצום הזה עדיין חברות רבות מעדיפות לפתח תוכנה ייעודית המתאימה באופן ספציפי לעסק שלהם. פיתוח תוכנה בהתאמה אישית מאפשר לעסק התאמה אופטימלית לצרכים המדויקים ומעניק לעובדים בחברה יכולת לעבוד בצורה יעילה, מהירה ומדויקת יותר.

פתרונות פיתוח תוכנה

המטרה של תוכנה מותאמת אישית היא  ייעול תהליכי עבודה, חסכון גדול בזמן ומתן אפשרויות חדשות בשימוש מאגר הנתונים לצורך קידום ושיפור החברה.

מה היתרונות של פיתוח תוכנה בהתאמה אישית?

  • התאמה – תוכנה שמפותחת באופן ספציפי לעסק שלכם תעניק לכם את המענה המדויק ביותר לצרכים שלכם ותסייע לעובדים להתרכז במה שחשוב ולא בפיצ’רים הגורמים להסחות דעת מיותרות. אין שני עסקים זהים לחלוטין ולכן הגיוני שעסקים יחפשו תוכנה העונה על הצרכים הייחודיים שלהם. יצירת תוכנה מותאמת אישית לעסק עוזרת להבטיח שהתוכנה מכילה את כל התכונות והפונקציונליות שהארגון צריך כדי לייעל תהליכים עסקיים. תוכנה עסקית מותאמת אישית מסוגלת להשלים מודל עבודה טוב יותר מכל תוכנת מדף שכן היא נועדה לתמוך בעסק ספציפי.
  • יעילות – עסקים המסתמכים על תוכנות מדף שאינן מציעות את כל התכונות והיכולות שהחברה צריכה לפעילותה חווים לרוב שיבושים רבים בהשוואה לעסקים המשתמשים בתוכנות מותאמות אישית. פיתוח תוכנה העונה על הדרישות הייחודיות של עסק מסייע לעובדים לעבוד בצורה יעילה יותר ולבצע את תפקידם בביטחון רב יותר. כאשר העובדים הופכים לפרודוקטיביים יותר, הם עושים את העבודה בפרק זמן קצר יותר, מה שמועיל לתפוקת החברה.
  • מחיר – המחיר של פיתוח תוכנה עלול להיות יקר בשלב הראשוני, אך כאשר מסתכלים בטווח הרחוק – התוכנה היא שלכם ואין כל צורך לשלם דמי מנוי חודשיים או שנתיים – כך שבסופו של דבר תוכלו לחסוך כסף רב.
  • אינטגרציה – כיום, הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מהיר מאוד ומאפשרת לשלב מוצרי תוכנה מדף רבים עם תוכנות אחרות. אך יחד עם זאת, עסקים רבים נתקלים בבאגים קבועים ובבעיות מה שגורם שעלול לגרום לבעיות בתפקוד התוכנה. כאשר מפתחים תוכנה מותאמת אישית, אפשר ליצור שילוב של תוכנות אחרות בצורה חלקה. פיתוח תוכנה מותאם אישית גם מאפשר לעסקים עם מערכות מיושנות לעדכן בקלות את התהליכים העסקיים שלהם ולבצע את המעבר החיוני למובייל ולענן. ביצוע עדכונים חשובים אלה יכול לעזור לעסק לצמוח וכך להשיג יתרון תחרותי בשוק ולהשיג יעילות רבה יותר במקום העבודה.

חברת IQDESK מפתחת אפליקציות מובייל, אתרים ותוכנות מותאמות אישית לחברות המובילות במשק ולעסקים קטנים בתחומים שונים ומגוונים, אנו שמים דגש על ליווי אישי של הלקוחות מתחילת התהליך וגם לאחר סיומו. התהליך מותאם אישית לכל לקוח לפי צרכיו בדייקנות מקצועיות והקשבה.

אם ברצונכם לשמוע עוד על עלות בניית אפליקציה, נשמח אם תתקשרו אלינו בטלפון: 09-7464643 או צרו איתנו קשר כאן.

פיתוח תוכנה בהתאמה אישית